Ülkemizde de ünlü bir markanın saç gelişiminde çalışan ve hatta reklamında Meryem Uzerli ile oynayan Thomas Taw uzun süredir üzerinde çalıştığı saç uzatıcı formülü nihayet tamamladı. 32 kişilik profesyonel ekibiyle tamamladığı bu mucize formüle birçok dünya markası milyonlarca dolar teklif ettiyse de bu muhteşem formüle kendi adını vermeyi tercih etti.

Dünyanın en ünlü ve en iyi saç uzmanı Thomas Taw yaptığı araştırmalar sonucunda şu sonuca varmıştır; Saç oluşumu ve uzaması için 3 işlem gerekmektedir.

1-Saç dökülmesini durdurma
2-Saçı besleme
3-Saçı uzatma

Bayanların Bu Üç Görevi Yerine Getirebilmesi İçin Özel Olarak Formülize Edilen Doğal Üçü Bir Arada Komple Bakım Seti (three impact technology) THOMAS TAW ile şimdi tanışın !


Ortalama bir kadın saç teli, günde yaklaşık olarak 0.04 cm, ayda 1,4 cm uzar. Thomas Taw Saç Bakım Seti için yapılan çalışmalar sonucunda bu oranı hızlandıracak deneylerde bulunuldu. Nasıl ki insanoğlu yaşamak ve gelişmek için beslenmek zorunda, aynı şekilde saçı da beslemek gerekiyor. Bu yüzden bulduğu bu muhteşem 3'lü karışım sayesinde saç 5 katına kadar daha hızlı uzayabiliyor.


Tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan bu muhteşem 3'lü karışımın yapılan test ve deneyler sonucunda saçı kökten besleyerek saç dökülmesini durdurduğu ve yeni saç oluşumu sağlayarak saçı olağan dışı hızda uzattığı kanıtlanmıştır. Thomas Taw Saç Bakım Seti ile saçlarınız ortalama günde 0.25 cm, ayda 7 cm, yılda 84 cm uzar.


Bu ürünle ispanyada tanıştım. 2 ay kullandım ve saçlarım 9 santim uzadı. Gerçekten şahane. Thomas Taw dışında herhangi bir şampuan kullanmıyorum artık.

Yasemin / İzmir
Thomas Taw Setini Tedirginlikle Aldım, Fakat İlk Kullanımda Dahil Etkisini Gördüm. Saçlarım Daha Dolgun, Daha Uzun, Daha Sağlıklı. Teşekkürler Thomas Taw.

Elif / Tekirdağ
Elle Dergisinde Bu Ürünün Tanıtımını Görmüştüm. Merak Ettim ve Aldım. 15. Gündeyim ve Saçlarım Gerçekten Daha Uzun ve Hacimli. Dökülmeler Azaldı. Kokusu Muhteşem.

Aysun / Ankara
İstanbul’da Bulamamıştım ve Belçika’dan Getirtmiştim. 20. Gündeyim ve Saçlarım 3-4 Santim Kadar Uzadı. Bu Gerçekten Muhteşem.

Ceren / İstanbul
Saçlarım çok güçsüz, ince ve sürekli dökülüyordu. Thomas Taw İle Artık Saçlarım Daha Uzun, Daha Dolgun ve İstediğim Gibi Şekil Verebiliyorum.

Demet / Antalya
Thomas Taw Bildiğim En İyi Saç Uzmanı. 3 Aydır Kullanıyorum ve Başka Bir Şampuan Kullanmayı’da Kesinlikle Düşünmüyorum.

Gökçe / İstanbul
Thomas Taw’dan sonra saçlarımda kepek ve dökülme sorunu kalmadı. 1 Ayda tam 9 santim uzadı. Saçlarımı seviyorum.

Gönül / Muğla
Kuaför’e 2500 TL’ye postiş yaptırtmıştım. Bu Seti Kullandıktan Sonra Postiş Çöpe Gitti. Doğal Saçlarımı Seviyorum !

Sevim / Tokat
Thomas Taw Seti Amerika’dan Bir Arkadaşım Getirmişti. Set Bitti ve Hiçbir Şampuan Bunun Yerini Dolduramadı. Çok Şükürki Buldum Türkiye’de.

Hatice / Samsun